Moje dojmy z '4' :-)

30. června 2011 v 17:59 | Monika |  Beyonce Knowles
Jakožto "inteligentní" člověk jsem si od mámy mohla za vysvědčení dovolit nový album Bey, o kterym se tu už zmiňuji asi posté - '4'. A moje dojmy bych popsala jako "Ach", "Áá", případně "Ou". Všechny písičky jsem už sice znala, ale slyšet je tekhle na tom albu (který je mimochodem moc pěkný ;-)) je lepší.
Takovými hlavními singly na této desce jsou písničky 1+1, Best thing I never had a Who Run The World (Girls), které jsou jako jediné přidané na youtube kanálu Beyonce.
O písničce 1+1 Beyonce řekla, že je to její nejoblíbenější píseň z celého alba.. Jo a je fakt pěkná! ;-) Jak už asi došlo každýmu, je o lásce a je to taková čistě romantická záležitost. :-)
Druhá písnička se jmenuje I Care, která patří k mým nejoblíbenějším. :-) Beyonce v ní zpívá o neopětované lásce a pokud jde o můj názor tak mě naprosto dostal ten refrém. ;-)
K písničce I Miss You Bey napsala popisek týkající se jejího alba jako celku. Píše, že její nové album ,,je doslova evoluce. Je odvážnější než má předešlá alba, protože já jsem odvážnější. Stala jsem se zralejší, díky životním zkušenostem, které mám. Opravdu jsem se zaměřila na písně klasické, písně, které budou trvat a budu je moc zpívat i když mi bude 40, nebo 60."
Píseň sama o sobě je podle mě hodně, hodně pěkná. :-)
Další je již zmíněná Best Thing I Never Had. K této písničce napsal zpěvák, skladatel a producent Kenny Edmonds toto: ,,Jaká je definice dokonalosti..nebo co k ní má nejblíže? Beyonce. Ikony jsou. Hvězdy se rodí. Od té doby, co se Beyonce poprvé nadechla, její hvězda září. Jaká čest, že můžu říct, že jsem tančil s pravou hvězdou. Nebo psal. To je to samé. :)"
Písnička je o dívce, která je nakonec ráda, že se rozešla se svým přítelem, protože poznala jeho pravou tvář. :-)
Pátou písní na albu je Party, kterou Bey nazpívala společně s americkým raperem a skladatelem - Andrém 3000. Popsal jí André 3000 a napsal, že je pro něj Beyonce nejlepší umělec naší doby a práce s ní pro něj byla čest a potěšení. Písničku mám z celého alba asi nejméně ráda, ale pěkná je, to zase jo. :-D
U písničky Rather Die Young mě zaujal hlavně text, který mluví sám za sebe - Raději zemřít mlád. :-) Beyonce k písni napsala, že si přeje aby lidé při poslechu jejích písní přemýšleli. Že chce, aby jim pomohli k překonání bolestných vzpomínek a připomněli jim jejich nejšťastnější okamžiky. Krásný. :-)
K napsání písně Start Over Beyonce údajně inspirovalo cestování, oběvování nových kultur a nových tanců. Je to podle mě vydařený kousek a taky jedna z těch nakažlivých. :-)
Další, již osmou písní je Love On Top, což je taková veselá věc, jak už název jasně napovídá - o lásce. A to o opravdu šťastné lásce. :-) V popisku Bey zmínila film, ve kterém hrála hlavní roli Etty James - Cadillac Records. Napsala, že při nahrávání písně Love On Top použila stejnou energii a nadšení jako Etta James.
Countdown, neboli odpočítávání je písnička, která má symbolizovat namixování 60. a 70. let, jak to řekl sama Beyonce. Je to písnička podle mě hodně energická a celkově hodně hodně nakažlivá. Slyšela jsem jí jednou a hned jsem si celý večer jela ,,Me and my boo and my boo.." :-D
End Of Time je o holce, která chce být se svým vyvoleným až do konce časů. Je to jedna z mých oblíbených a je opravdu povedená. :-)
A moje za všech nejoblíbenější - I Was Here. Rozbrečela mě. Ten text mě rozbrečel! Tu písničku napsala slavná spisovatelka Diane Warren a mám pocit, že její popisek už jsem tu někdy dávala. ;-) Opravdu nádherná písnička, myslím, že už jenom ten nápad napsat něco, co popisuje někoho, kdo odchází z tohoto světa je zajmavý. :-)
Poslední již zmíněná = Who Run The World (Girls). K písničce byl už natočen i videoklip, který dosáhl na VEVO neuvěřitelných 40 milionů shlédnutí! Video, které bylo zveřejněno zhruba před měsícem a které mělo premiéru v pořádu American Idol ve spojených státech a Kanadě se již teď stalo nejsledovanějším klipem Beyonce na VEVO.

Myslím, že určitě stojí za to si na toto album našetřit. Nepatří podle mě k těm nejlepším od Beyonce, ale i tak by se jeho prodejnost mohla vyšplhat vysoko. :-)

Zdroj obrázku: facebook.com/beyonce
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Darela Darela | Web | 1. července 2011 v 0:13 | Reagovat

Dokonalé popsání!!! Ale nevím nevím, mě ten album nějak nezaujal... Stáhnout jo, ale ne koupě. Hodně kritiků tento album zavrhlo a já nevím jestli souhlasit nebo ne. Někdy se mi zdá že čím dál víc se inspiruje GaGou, od té doby co s ní měla duety mi to tak připadá. Starou Bey jsem měla raději. To je můj názor... Bohužel

2 bey bey | E-mail | Web | 1. července 2011 v 9:47 | Reagovat

Děkuju:-) Jo, máš pravdu, spousta kritiků ho neohodnotila nejlépe..Já jsem se to snažila napsat co nejvíce podle sebe a muj názor je, že i když se nejedná o její nejlepší album, i tak jsou některé písničky dost povedené. :-) Ještě jednou děkuji za komentář :-)

3 Darela Darela | Web | 3. července 2011 v 0:12 | Reagovat

Ráda jsem přispěla názor :-) ... Ale jinak mám Beyoncé ráda, vlastně již několik let (myslím že už to bude 6-7 let)... Těším se až se ti to tu rozjede :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama