Srpen 2011

MTV VMAs 2011

29. srpna 2011 v 15:51 | Monika |  Beyonce Knowles
Už delší dobu se spekuluje, že budou mít Bey a Jay-Z miminko. Na letošních MTV Video Music Awards to Beyonce potvrdila, když všem nejdříve na červeném koberci a poté po odzpívání Love On Top ukázala svoje vypuklé bříško. Beyonce je těhotná! Přeju jim to. :-)
A aby toho nebylo málo, tak poté ještě získala ocenění za nejlepší choreografii k Who Run The World (Girls).
U nás na českém MTV bude repríza VMAs 1. září (fuj) od 18.45, tak si to nenechte ujít. :-)

zdroj obrázku: beyonceonline.com

Jsem zmatená:-D

29. srpna 2011 v 15:38 | Monika |  Beyonce Knowles
To, že bude jedním ze singlů 1+1 bylo celkem jasné, protože patřilo k prvním zveřejněným písničkám z alba, ale ze zdrojů na facebooku jsem pochopila, že 3. singlem bude Party, tím pádem mě dost překvapilo, když jsem zničehonic objevila video k 1+1. :-D Videoklip měl premiéru 26.8. a sem ho dávám až teď proto, že jsem teď týden neměla přístup k internetu. :-) Tak tady je:


Novinky :)

16. srpna 2011 v 23:25 | Monika
Takže jelikož teď dost cestuju, tak přidávám nový věci s malým spožděním.

První novinkou je toto:

Rappeři Jay-Z a Kanye West vydávají očekáváné společné album Watch The Throne a my můžeme slyšet spolupráci Beyonce hned na druhé písni a to - Lift Off.
Dále je tu věc týkající se vystoupeních k albu '4', které se konali/budou konat v New Yorku. Celá tahle akce se jmenuje 4 Intimate Nights With Beyoncé a koná/konala se v datech 14., 16., 18. a 19. srpna.
Vstupenky na první večer se vyprodaly během neuvěřitelých 22 sekund a show byla jak jinak nad očekávání.
Další se bude konat dnes večer, tak snad dám zítra vědět. :-)

No a třetí a poslední novinkou je, že se Beyonce objevila na obálce amerického časopisu InStyle. Na sobě má šaty Dolce & Gabbana.
zdroj obrázků: beyonceonline.com

Beyonce v Harper's Bazaar

4. srpna 2011 v 18:12 | Monika
Beyonce nafotila fotografie pro magazín Harper's Bazaar na září. Učinila tak v Paříži, kde byli nafoceny i některé její promo fotografie k albu '4'.


Video z focení a další fotografie - ZDE.

zdroj obrázku: facebook.com/beyonce

Beyonce se setkala s fanynkou

1. srpna 2011 v 13:46 | Monika |  Beyonce Knowles
V červnu uspořádal web PopSugar soutěž, která měla vybrat fanouška Beyonce. Ten vybraný se poté měl setkat s Beyonce po show Dobré ráno Ameriko, kde Bey vystupovala.
Z 80.000 zúčastněných zvítězila Jasmine, která se tedy vydala do New Yorku, aby se setkala se svým idolem.
V rámci výhry se Jasmine také zúčastnila výuky taneční choreografie k Who Run The World (Girls) a nechala se nafotit světoznámým fotografem.
Ve videu je toto všechno a i samotné setkání s Beyonce. Jasmine se jí poté zeptala, která píseň je tento den její nejoblíbenější a Bey odpověděla, že I Miss You. :-)