Září 2011

MTV EMAs 2011

22. září 2011 v 16:54 | Monika |  Beyonce Knowles
Letošní předávání cen EMAs se bude konat 6. listopadu v Irsku a Bey byla nominována do dvou kategorií.. Nejlepší ženská umělkyně a videoklip roku (s Who Run The World). Tak se jí snad vydaří. ;-)zdroj obrázku: beyonceonline.com


Parfém Pulse

11. září 2011 v 20:17 | Monika |  Beyonce Knowles
Parfém Pulse, který se v Americe začne prodávat na podzim tohoto roku, přijde do českých parfumerií (stejně jako předešlé parfémy Heat a Heat Rush v parfumeriích Fann a Dougles) v červnu příštího roku. :-)


Oslava narozenin :)

11. září 2011 v 20:07 | Monika |  Beyonce Knowles
Tak koukám, že jsem poslední dobou celkem zanedbávala blog..Jdu napravovat. ;-)
Začnu s oslavou třicátých narozenin Bey.. Jedno z blahopřání si pro Bey připravil Stevie Wonder.
Jinak je také moc zajímavý článek na hlavních stránkách Beyonce - 30 most memorable moments to celebrate Beyonce's 30th birthday (třicet památních okamžiků před oslavou třicátých narozenin Beyonce). Je to takový souhrn všeho co Beyonce kdy dokázal. :-)
Omlouvám se, ale to je vše, co se mi z toho podařilo vydolovat. :-D
Jinak tady je jedna vzpomínková od Destiny's Child:


Happy B-Day!

4. září 2011 v 14:20 | Monika |  Beyonce Knowles
Myslím, že není nikdo, komu by jméno Beyonce Knowles absolutně nic neříkalo. A to ne díky jeho originalitě, ale díky činům, které vykonala za třicet let na své cestě jeho nositelka. :-)

Beyonce měla vždycky velmi dobrý vztah se svou rodinou a také naprosto idylické manželství s rapperem Jay-ZEm. Není tomu ani týden, co po tříletém manželském vztahu oznámili, že konečně čekají miminko!
Není divu, že jsou Beyonce a Jay-Z považováni za nejlépe placané umělce současnosti, což je zásluhou jen a jen jejich píle.

Ale zpátky k Bey. ;-) Ta svojí kariéru začala v dívčí skupině Destiny's Child a až potom rozjela svojí sólovou kariéru, která jí přinesla vysněnou slávu. Její první samostatné album neslo název Dangerously In Love a prodalo se téměř 11milionů kůsů. Za toto album si také odnesla 5 prestižních cen Grammy. :-)

Bey se proslavila nejen jako zpěvačka, ale také módním průmyslu a ve filmu. Zahrála si například dívku Deenu ve filmu DreamGirls nebo slavnou zpěvačku Ettu James ve snímku Cadillac Records.

Nechci tu nikoho pomlouvat nebo něco takového, ale myslím si, že showbyznys by byl mnohem lepší místo, kdyby v něm bylo více lidí jako Bey a méně lidí jako Paris nebo Iveta Bartošová. :-D Sláva jenom díky skandálům a bulváru? Nic moc.
To jsem trochu odbočila :-D, ale pointa měla být v tom, že Beyonce se odjakživa vyhýbala skandálům, témeř nikdy se o ní nepsalo nic špatného, média na ní prostě nic nemají. Upřímně? Beyonce patří k lidem, kteří něco dokázali. Proto se s ní stala tak uznávaná osobnost.

Všechno nejlepší, Bey! :-)


zdroj obrázku: osobnosti.cz